A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Косівський ліцей №1 імені Ярослава Мудрого Косівської міської ради Косівського району Івано-Франківської області

Новини

Дата: від до Скинути

Тематична лінійка « Герої Крут- для нащадків взірець»

29 січня в Косівському ліцеї №1 імені Ярослава Мудрого учні 11-Б класу провели тематичну лінійку « Герої Крут- для нащадків взірець». Старшокласники підготували опис цієї історичної події  для молодших ліцеїстів та розповіли чому вона ввійшла в історію України як символ національної честі.

19:35 04.02.2024

Засідання шкільного  парламенту

Відбулося засідання шкільного  парламенту  30.01.2024р. На якому було розглянуто наступні питання: 1. Підсумки роботи учнівського самоврядування за І семестр 2023-2024н.р. 2. Планування роботи на ІІ семестр 2023-2024н.р. 3. Формат проведення виховних заходів. 4.Різне. Мета учнівського самоврядування: залучення учнів школи до проведення навчального та виховного процесу, виховання національної свідомості, естетичної культури та соціально активної особистості,створення умов для розвитку ініціативи та творчості. Нові ідеї та енергетика повна креативу і  позитивного мислення-так в загальному можна сказати про  засідання шкільного парламенту   під кураторством педагога-організатора Данилейчук Світлани Володимирівни. Учні планували свою роботу на ІІ семестр навчального року, ділилися проектами, які втілюватимуть в життя.  Учасники активно працювали, засідання було продуктивним і дало усім поштовх до нових ініціатив та починань.

20:21 31.01.2024

Семінар-навчання з питання організації харчування учнів та впровадження процедур заснованих на принципах HACCP

Безпечність харчових продуктів – це забезпечення того, що продукт не зашкодить дітям, якщо він виготовлений і спожитий відповідно до призначення. У Косівському ліцеї №1 імені Ярослава Мудрого пройшов семінар-навчання щодо харчування учнів у школах з питання організації харчування учнів та впровадження процедур заснованих на принципах HACCP в харчоблоках спеціалістами Косівського відділу РУ ГУ ДПСМ в Івано- Франківській області. НАССР в закладах освіти – важливий інструмент для контролю безпеки харчування. Адміністрація закладів зобов’язана впровадити і постійно підтримувати функціонування принципів системи HACCP на харчоблоках. Головним завданням системи HACCP є аналіз небезпек і проведення поетапного контролю за усіма етапами приготування страв і продуктів харчування, починаючи від прийому продуктів на склад і до моменту подачі готової страви.  Адміністрація Косівського ліцею №1 імені Ярослава Мудрого працює над якісним впровадженням системи ХАСП. Висловлюємо подяку за плідну співпрацю спеціалістам Косівського відділу РУ ГУ ДПСМ в Івано Франківській області.

18:52 31.01.2024

28 січня - День Затвердження Державного Прапора України.

   Державний прапор України - це офіційний символ України, яким пишається кожен українець. Синьо-жовтий білокор прославляє нашу Україну у різних куточках світу, на всіх континентах планети Земля. Його яскраве полотнище з гармонійним поєднанням кольорів неодноразово поважно майоріло на п'єдесталах  слави, на підкорених вершинах гір, над спорудами державних установ, консульств та посольств, на суміжних із сусідніми державами кордонах.    Державний Прапор України - це наша гордість, наша національна святиня із багатовіковою історією свого існування.    Формування поваги до національної символіки нерозривно пов'язане з високими патріотичними почуттями, з любов'ю до рідного краю та Батьківщини.    28 січня 1992 року ВРУ прийняла постанову "Про затвердження державним прапором України національного прапора", яким вже офіційно затвердила прямокутне полотнище із двох рівних за шириною горизонтально розташованих смуг: верхньої - синього кольору і нижньої - жовтого.

14:19 31.01.2024

27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту.

27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. 27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Голокост - переслідування та масове винищення нацистами євреїв під час Другої світової війни. Жертв знищували лише за етнічну приналежність.    Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію, у якій говориться, що "Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження...". Саме цей документ оголосив  Днем пам'яті жертв Голокосту 27 січня. В цей день в 1945 році війська 1-го українського фронту звільнили один із найбільших нацистських таборів смерті Аушвіц-Біркенау. Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів.

14:09 31.01.2024

Декада історії

Непомітно робиться історія… Так, малими процесами, зміною днів і ночей творяться епохи, росте і шириться культура. Щоб правильно орієнтуватися в житті, щоб бути людиною освіченою, треба знати минуле свого народу, його історію. Проведення Декади історії – це не тільки розваги для здобувачів освіти, скільки одна з форм організації навчання, засіб виховання, шлях до порозуміння з учнями. У цей час між вчителем і учнем виникає тісне спілкування, що дозволяє їм краще пізнати один одного. Від того, наскільки цікавими, різноманітними й змістовними будуть заходи, наскільки активно братимуть участь у їх підготовці і проведенні учні та вчителі, залежить успіх цього важливого заходу. Заохочення здобувачів освіти до участі в підготовці та проведенні предметного тижня спонукає їх, з одного боку, до творчої дослідницької праці, з іншого -  сприяє тому, що епізодичний інтерес формує сталий пізнавальний інтерес школярів та як наслідок творчу активність. Одним із завдань сучасної шкільної історичної освіти є вміння учня орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на уроці історії просто неможливо, тому доречно проводити в школі предметні тижні , які являють собою комплекс різноманітних форм позакласної роботи.

19:10 30.01.2024

Дякуємо Вам

Шановні батьки, вчителі та учні!  Від щирого серця дякуємо Вам за активність і Ваші внески у зборі коштів на матеріали для плетіння сіток для ЗСУ. Наші хлопці з передової відчувають підтримку та спільне бажання  приблизити  перемогу! Спільними зусиллями станом на 25.01.2024р зібрано 20600 гривень. Дякуємо Вам за підтримку учнів та вчителів в ініціативі плести сітки. Спільна робота хоч трошки поліпшує умови життя та служби військових у надскладних умовах.

20:39 28.01.2024

Соборність України - соборність наших душ

22 січня Україна відзначає День Соборності. Цього дня у 1919 році на Софійській площі у Києві був проголошений Акт злуки Української Народної Республіки (УНР) й Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).Цього ж дня прийнято згадувати й іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше, 22 січня 1918 року, — прийняття IV Універсалу УЦР, яким проголошувалася повна незалежність УНР. Щороку в День Соборності в Україні проводяться «живі ланцюжки», символізуючи єдність українського народу. Соборність означає, по-перше, об'єднання в одне державне ціле всіх земель, які заселяє конкретна нація на суцільній території. По-друге, – духовну консолідацію всіх громадян держави, їх згуртованість, незалежно від національності. 105 років тому, 22 січня 1919 року, на Софійському майдані у Києві відбулося проголошення Акта Злуки УНР та ЗУНР в єдину незалежну державу. Учні 8-В класу в цей день підготували та провели урочистий захід "Соборність України- соборність наших душ". Ліцеїсти  створили "живий ланцюг "та виконали  Гімн України.  Основною метою даного заходу є виховання глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, до  свого українського народу, толерантності і людської гiдностi учнів, вiдродження духовностi, пробудження iнтересу до культурних надбань українського народу. В єдності сила народу! Слава Україні! 🇺🇦

13:31 25.01.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора