A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Косівський ліцей №1 імені Ярослава Мудрого Косівської районної ради Івано-Франківської області

Новини

Дата: від до Скинути

Засідання шкільних методичних об'єднань

7 червня 2021р у Косівському ліцеї №1 ім.Я.Мудрого відбулися засідання шкільних методичних об’єднань класних керівників та вчителів суспільно-гуманітарного циклу. Педагоги заслухали звіт голів МО, виступи дирекції закладу, а також прозвітували про результати роботи протягом 2020-2021 навчального року. Підсумком роботи МО ліцею у цьому році став тренінг для педагогічних працівників «Учитель - вічний учень», під час якого вчителі мали змогу творчо попрацювати, переглянути мотивуючі відеоматеріали, а також стати учасниками цікавих вправ. Засідання завершилися обговоренням пережитих емоцій та планами на наступний навчальний рік.

12:33 11.06.2021

Привітання для випускників 9 та 11 класів

Ось і закінчився черговий етап у вашому житті. Ви переходите в доросле життя. Тому ми хочемо Вам сказати напутні слова. Ідіть завжди за своєю мрією і не відступайте, знайдіть щастя в житті і не пропустіть його. Удачі і успіхів вам нехай на складному, але дуже цікавому життєвому шляху. Сьогодні ви залишаєте рідну школу, і все, що вас чекає у дорослому житті, тепер залежить тільки від вас самих. Тут вас навчили бути щирими, самостійними, відповідальними, чуйними. Навчили дружити, відстоювати свою думку, любити науку, дбайливо ставитися до знань, тобто дали основу того, без чого неможливо стати справжньою Людиною з великої літери! Побажаємо вам не розгубити все це, а примножувати, виховувати в собі найкращі якості. Бажаємо, щоб ваші мрії здійснилися. Удачі вам, нових досягнень, щастя і успіхів у подальшому житті!

20:30 31.05.2021

Свято Останнього дзвоника

Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного з нас.

20:30 31.05.2021

« Вишиванка на Михалковій»

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. 

20:30 27.05.2021

Флешмоб "Розфарбуємо Україну"

20 травня в Косівському ліцеї №1 імені Ярослава Мудрого відбувся флешмоб до Дня Вишиванки. Суть флешмобу здобувачі освіти разом із педагогічними працівниками мали розфарбувати карту з визначними місцями України та відгадати їх.

15:49 23.05.2021

Всеукраїнський День Вишиванки

  День вишиванки не є офіційним, але відзначають його не тільки в Україні, але й за її межами – українці та всі прихильні до нас та до нашої культури люди.

12:35 22.05.2021

День Цивільного Захисту

19 травня 2021 року в Косівському ліцеї №1 ім. Я.Мудрого  відбувся День Цивільного Захисту.  Метою проведення Дня Цивільного Захисту було:

12:28 19.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора