A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Косівський ліцей №1 імені Ярослава Мудрого Косівської районної ради Івано-Франківської області

1 клас 2020 рік

РЕЄСТРАЦІЯ в 1-ий КЛАС

Шановні батьки майбутніх першокласників

Прийом документів для зарахування дітей до перших класів на 2020/2021 н.р. відбудеться 

з 28 квітня до 29 травня (включно) 2020 року.

 

Через карантин школа може приймати документи для зарахування у перший клас онлайн або переносити термін їхнього прийому залежно від карантину (лист МОНУ від 31.03.2020 № 1/9-182 «Щодо організованого завершення 2019/2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти»).

На порталі ІСУО розроблений сервіс для зарахування дітей до першого класу

«Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти».

Інструкція для батьків

Загальний алгоритм прийому до школи:

1. Подати до школи заяву від одного з батьків (подається особисто з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

2. До заяви додаються:

 • копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
 • оригінал або копія медичної довідки – Форма № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

У разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви про зарахування може бути пред’явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого зазначаються в заяві про зарахування.

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

 3. Діти, чиї батьки або один з їх батьків, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом в Україні, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, та які не мають одного чи обох документів із зазначеного переліку, зараховуються до закладу освіти без подання зазначених в п.2 документів.

4. Усі батьки, які хочуть скористатися правом вибору школи не за територією обслуговування, надають зазначені документи в обраний заклад і дитина буде зарахована, за наявності вільних місць. 

5. Зарахування дітей на навчання здійснюється згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

 

За детальною інформацією звертайтесь:

Тел.: 098 249 5709  - Галина Миколаївна Грималюк, директор ліцею

Тел.: 097 169 9010  - Христина Омелянівна Ковальчук, секретар

Тел.: 096 967 1910  - Світлана Михайлівна Атаманюк, учитель початкових класів

Тел.: 068 037 0258  - Христина Василівна Риптик, учитель початкових класів

 

КОСІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ КОСІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

КОСІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

КОСІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ  №1 ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО

КОСІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

    НАКАЗ

29.04.2020                                          м. Косів                               № 28 АГ

 

 Про початок приймання заяв

про зарахування дітей до

закладу освіти

 

Відповідно до пункту 6 Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367, листа Міністерства освіти і науки України від 31.03.2020 № 1/9-182 «Щодо організації завершення 2019-2020 навчального року навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти»

 

НАКАЗУЮ:

 

 1.  Секретарю – діловоду, Ковальчук Христині розпочати приймання заяв про зарахування дітей до закладу у 1-й, 5-й та 10-й класи з 30 квітня 2020 року.
  1. Строк приймання заяв про зарахування учнів у 1-й, 5-й та 10-й класи у зв’язку з оголошеним карантином продовжити до 15.08.2020 року.
  2. На період обмежень, пов’язаних із карантином, організувати приймання копій документів для зарахування учнів електронною поштою у сканованій формі без електронного цифрового підпису. Вхідні документи, надіслані в такий спосіб, реєструвати окремо від інших документів із зазначенням електронної адреси відправника та адресата.
  3.  Підготовити проект  наказу у книгу руху учнів  «Про зарахування учнів у 1-й, 5-й та 10-й класи»  не пізніше 20 серпня 2020 року.
 2. Заступнику з навчально- виховної роботи Угорчук Н. М:
  1. Інформацію про закріплену за закладом територію обслуговування, спроможність закладу освіти, кількість учнів у кожному класі та відповідно наявність вільних місць у кожному з них оприлюднити на інформаційному стенді в закладі та на веб-сайті закладу.
 3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

Директор                                                                       Галина  Грималюк

 

Дата: від до Скинути

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора