A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Косівський ліцей №1 імені Ярослава Мудрого Косівської районної ради Івано-Франківської області

Інформаторіум педради

КОСІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ КОСІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

КОСІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

КОСІВСЬКИЙ   ЛІЦЕЙ  №1   ІМЕНІ  ЯРОСЛАВА МУДРОГО

КОСІВСЬКОЇ  РАЙОННОЇ  РАДИ  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ

  засідання педагогічної ради

27.04.2020

 

м. Косів

                               № 7

 Голова педагогічної ради –  Грималюк Г.М., директор школи

Секретар –Атаманюк С.М

Всього педагогічних працівників – 52

Присутні – 44

Відсутні –  8 ( обмежений доступ до інтернету)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Щодо організованого завершення 2019/2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти першокласників 2020-2021 року
 • Виконання робочих навчальних планів
 • Заповнення  ділової документації класних журналів
 • Облік навчальних досягнень учнів
 • Про звільнення від ДПА учнів 4-9 класів
 • Оформлення табелів успішності за 2019-2020 навчальний рік.

Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

(№ 367 від 16 квітня 2018 року)

 

2. Відновлення роботи закладу освіти після карантину.

3 Про реєстрацію на навчання за дистанційною формою педагогічних працівників в умовах карантину.

4. Про підсумки роботи педагогічних працівників в умовах карантину. Основні проблеми і шляхи їх подолання

 

 

 1. СЛУХАЛИ:

     Грималюк Галину Миколаївну, керівника закладу освіти,  яка  розпочала онлайн  інформування учасників конференції, що проходила на платформі ZOOM, щодо процесу  організованого завершення 2019/2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти першокласників 2020-2021 року. Вона відмітила, що освітній процес у закладі освіти, з 12 березня 2020 року організовано з використанням технологій дистанційного навчання, відповідно до освітньої програми, навчального плану закладу. Доповідач запропонувала, з урахуванням виконання календарно-тематичних планів, для завершення навчального року відповідно до структури, визначеної на початку навчального року, укласти графік дистанційних перевірочних робіт, з метою недопущення перевантаження учнів.

Заповнення ділової документації класних журналів необхідно розпочати після розпорядження уряду «поетапного виходу з карантину» і чітко дотримуватись рекомендацій МОН https://www.facebook.com/UAMON/videos . Облік навчальних досягнень   учнів рекомендовано   проводити  за підсумками опрацювання навчального матеріалу дистанційно у формі підсумкових контрольних завдань. Важливо проводити облік оцінювання здобувачів освіти, які виконували завдання вчасно і якісно протягом навчального періоду.

  Про  звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти у 2019-2020 році   наголосила в. о Л. Мандзій ( Наказ МОН від 30.03.2020 року №463  де чітко вказано покрокові дії адміністрації закладу освіти)

  ВИСТУПИЛИ:

   Угорчук Ніна Миколаївна, заступник з навчально- виховної роботи, яка відмітила недоліки в роботі учителів початкових класів, які перенавантажують учнів завданнями для індивідуальних опрацювань у програмі viber.

 Сіглер В. Я  внесла рекомендації обговорити на методичному засіданні класних керівників (30.04.2020року) в системі on-line проблему, що виникла. Провести опитування серед батьків та учнів щодо навантаження,  протягом наступного тижня.

УХВАЛИЛИ: 

   1.Заступнику з навчально- виховної роботи Угорчук Н. М:

  1. Скласти графік проведення поточного підсумкового оцінювання за всіма формами з використанням технологій дистанційного навчання до 11 травня 2020 року
  2. Проаналізувати до 20 травня результати опрацьованих робіт учителями предметниками та скласти список учнів, які не виконали робочий навчальний план і не мали можливостей  працювати в системі дистанційного навчання.
 1. Заступнику з навчально- виховної роботи Сіглер В. Я:

2.1 Проінформувати батьків та організувати психологічний супровід даних учнів протягом травня 2020 року, довести до відома можливі варіанти відпрацювання навчальних планів за окремими графіками.

 Розпочати заповнення ділової документації класних журналів  розпочати після розпорядження уряду «поетапного виходу з карантину» і чітко дотримуватись рекомендацій МОН  https://www.facebook.com/UAMON/videos       

 Відповідно до Листа Міністерства освіти і науки України від 16.04.2020 року №1/9-213 «Щодо проведення підсумкового оцінювання  та організованого завершення навчального року», табелі навчальних досягнень учні повинні отримати не пізніше 15червня 2020 року з урахуванням необхідності дотримання протиепідеміологічних вимог.

Звільнити учнів 4-9 их класів від проходження ДПА згідно наказу МОН від 30.03.2020 року №463

Класним керівникам учнів 3-10 класів зібрати інформацію щодо   електронних адрес  батьків та місцезнаходження вихованців.  Створити файлові документи   на кожного здобувача освіти (таблиця додається) та передати дані  матеріали секретарю ліцею. Секретарю  - діловоду на офіційному бланку ліцею  розіслати батькам вихованців табелі успішності за 2019-2020 навчальний рік на електронні адреси та інші технічні пристрої не пізніше 25 червня 2020 року

 

№з/п

Клас

Прізвище ім’я п.б.

Електронна адреса

Контактна особа

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1. СЛУХАЛИ

 

 Практичного психолога Мартинюк Мирославу Іванівну, яка повідомила  колективу «План виходу із карантину» План також передбачає умови, за яких в Україні поступово відновлюватиметься робота закладів освіти, ознайомила присутніх педагогів  із постановою Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020 року «Про етапи виходу з карантину та план зняття обмеження», які впроваджуються після 11.05.2020 року.

Відновлення роботи закладів освіти відбуватиметься поетапно. Першими відкриються заклади, що забезпечуватимуть проведення ЗНО. Скасування обмежень на роботу всіх закладів освіти відбудеться на завершальному етапі виходу з карантину.

Зокрема, планується, що відновлення навчання випускних класів у школах та підготовка до проведення ЗНО може відбутись при реалізації другого етапу плану, окремі заклади освіти можуть відкритись в ході третього етапу, а зняття обмежень з функціонування всіх закладів освіти має відбутись під час реалізації четвертого етапу зняття карантинних заходів в Україні.

План Кабінету Міністрів із зняття карантинних обмежень не містить конкретних дат, а спирається на стан епідеміологічної ситуації в Україні.

ВИСТУПИЛИ

Грималюк Галина Миколаївна, директор ліцею продемонструвала ілюстровані слайди рекомендовані Урядом які можна розповсюдити батькам та учням.

Григорчук Лілія Михайлівна  заступник з виховної роботи запропонувала організувати навчальний флеш- моб серед вихованців « Карантин вдома»

УХВАЛИЛИ 

 В період 2-3 етапів виходу з карантину відтермінувати проведення нарад, засідань та інших колективних заходів, якщо це необхідно, тоді забезпечити на цих засіданнях  не більше як 15 педагогів і з дотримання правил захисту.

    В першу чергу розбити графік для педагогів, випускних класів та та учнів, які розпочнуть підготовку до ЗНО.

    Згідно з ситуацією і статистки рекомендується, педагогів старших 60 років, а особливо якщо мають супутні хронічні захворювання відсторонити від виконання роботи стаціонарно і продовжити працювати  дистанційно.  Організувати прибирання і дезінфекцію приміщень, які використовуються публічно  згідно рекомендацій МОЗ.

 1. СЛУХАЛИ

Угорчук Ніну Миколаївну, заступника з навчально – виховної роботи, яка  повідомила членам педагогічної ради про те, що з метою виконання замовлень на підвищення кваліфікації педагогічних працівників Івано-Франківським обласним ІППО відкрито групи для навчання за дистанційною формою на онлайн платформі "Підвищення кваліфікації в Івано-Франківському ОІППО", а також про те, що основною умовою для реєстрації на дистанційну форму навчання є наявність у педагогічних працівників власної електронної адреси.

УХВАЛИЛИ:

1.  Педагогічним працівникам створити власну електронну адресу.

2.  Всім педагогам відповідно до списків груп сформованих на онлайн платформі "Підвищення кваліфікації в Івано-Франківському ОІППО" вчасно здійснювати реєстрацію на дистанційне навчання за програмами підвищення кваліфікації.

 

 1. СЛУХАЛИ

Грималюк Галину Миколаївну, керівника закладу освіти,  яка проінформувала, що 19 березня відбувся вебінар Міністерства освіти і науки України щодо організації дистанційної роботи педагогічних працівників закладів освіти України у період карантину. Спікером вебінару стала заступниця Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.

Уряд постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» установив з 12 березня до 3 квітня 2020 р. на усій території України карантин. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2020 року № 406 "Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу СOVID-19" запроваджено гнучкий (дистанційний) режим роботи працівників закладів освіти.

    Педагоги ліцею  виконували  індивідуальний план самоосвіти і, за результатами виконання цього плану можлива звітність через сайт закладу освіти. При цьому працівники саморегулюють свій робочий час, зокрема початок та закінчення робочого дня, а тому працівники  мали можливість працювати віддалено.

Підсумовуючи роботу педагогічних працівників було наголошено на належному рівні надання освітніх послуг ліцеєм в період карантину.

 

УХВАЛИЛИ

1.Продовжити працювати в даному напрямку з використанням дистанційної роботи при умові подовження карантину.

2.  Внести подяку у «трудові книжки» педагогам, які на належному рівні працювали з вихованцями в період карантину і мали спільні  досягнення за результатами напрацювань.

3. Створити робочу технічну групу залучивши : Кравчука С. М., Боринську О. В., Угорчук Н. М. з числа  учителів інформатики та Бондаренка Артура лаборант каб №25 для навчання педагогів працювати в умовах дистанційної роботи до 12  травня 2020 року

 

 

 

 

Голова засідання

педагогічної ради                            ___________      /Г. М. Грималюк/ 

 

Секретар                                ___________      /С.М.Атаманюк /

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора