A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Косівський ліцей №1 імені Ярослава Мудрого Косівської районної ради Івано-Франківської області

ЗВЕРНЕННЯ!!!

Дата: 08.10.2020 21:17
Кількість переглядів: 91

ЗВЕРНЕННЯ!

Шановна Громадо!

У зв’язку із останніми подіями, які сталися у Косівському ліцеї №1 імені Ярослава Мудрого, а саме: висока захворюваність серед працівників закладу освіти (16 підтверджених випадків COVID та 1 летальний), звертаємося до здорового глузду громадян і закликаємо до критичного осмислення ситуації.

Ми щоденно приймаємо більше 500 учнів і знаходимось в одній будівлі, «захищені» лише маскою, яка, на жаль, не врятувала наш колектив від пандемії. Незважаючи на неухильне дотримання усіх приписів МОЗ, інформування батьків та учнів щодо правил поведінки у навчальному закладі, щоденний контроль температурного режиму, ми наочно переконалися, наскільки підступний коронавірус.

Вважаємо різного роду спекуляції та порожні балачки з приводу того, що відбувається, неприйнятними: громадськість закидає учительству звинувачення у небажанні працювати очно, тобто у звичному режимі. Ми щиро намагалися запустити навчальний процес і раділи так само, як наші учні та їхні батьки.

Держава, крім масок та антисептиків, не подбала про страхування, ПЛР- діагностику, належну дезінфекцію навчального закладу після першого офіційно підтвердженого випадку COVID. Справжньою трагедією для нас стала непоправна втрата – смерть нашої Колеги, Вчителя початкових класів Гордій Оксани Юріївни, яка, будучи хворою, до останнього дня проводила онлайн-уроки і фактично «згоріла» на роботі. Ось ціна Вашого звинувачення у нашій бездіяльності...

Громадо! ЩО МАЄ ЩЕ СТАТИСЯ, скільки потрібно ще хворих і померлих, щоб люди усвідомили цінність людського життя? ХТО буде вчити дітей? Які чесноти ми виховуємо? Де повага до учителя? Що робити педагогам з інвалідністю та тим, що мають супутні хвороби? Хто чи що забезпечить їм умови праці? Антисептик, маска, рукавички чи придбаний за власні кошти щиток?

Доки в нашому суспільстві пануватиме вірус ненависті, зневаги один до одного, відбуватиметься нівелювання професії вчителя, доти педагоги будуть заручниками обставин, що склалися.

На жаль, на сьогодні учитель не захищений з усіх боків.

?У даному випадку, керуючись здоров’язберігаючими заходами, ми вважаємо за необхідність продовжити працювати дистанційно. Давайте разом подбаємо про наші сім’ї та шкільну родину!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора