A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Косівський ліцей №1 імені Ярослава Мудрого Косівської районної ради Івано-Франківської області

Організація роботи педагогічних працівників в умовах карантину

Дата: 14.09.2020 14:42
Кількість переглядів: 76

 

Організація роботи педагогічних працівників в умовах карантину

З 01.09.2020 року  змінити істотні умови праці педагогічних та технічних працівників школи, а саме перевести на гнучкий (дистанційний) режим роботи під час карантину, з можливістю віддаленого дистанційного навчання здобувачів освіти та з дотриманням встановленого, робочого часу (педагогічного навантаження) без зміни інших умов праці.

 Із 01 вересня – 11 вересня  2020 року  розпочати організацію освітнього процесу (навчальні заняття, консультації тощо) з використанням технологій дистанційного навчання.

Перший урок і свято «Першого дзвоника» для здобувачів освіти  провести в онлайн режимі. Тема першого уроку « До тебе лину серцем Україно»,використавши рекомендовані матеріали ІППо Івано- Франківська.

 Усім учасникам освітнього процесу під час карантину суворо дотримуватися проти епідеміологічних вимог.

 1. Заступникам директора з навчально-виховної роботи Угорчук Ніні Миколаївні,  Сіглер Віті Ярославівні.Організувати 01.09.2020 року веб-консультацію з керівниками методичних об’єднань щодо організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання. Скласти розклад занять та провести   02.09.2020 року  о 1000  інформаційну онлайн-нараду з педпрацівниками,  щодо організації роботи освітнього закладу під час карантину в умовах дотримання розкладу занять. Педагогічним працівникам ввести  до календарного планування два тижні корекційних  занять повторення матеріалу за попередній навчальний рік згідно методичних рекомендацій окрім (1,5 класів окремих предметів)
 2. Визначити робоче місце педагогічних працівників за їх місцем проживання.
 3.   Відповідальному за ведення сайту закладу освіти Грималюк Г. М
  1. 1. Взяти під персональний контроль висвітлення інформації  на сайті закладу освіти розділ «Навчаємось  вдома»;
  2. 2. Організувати роботу «Демократичної школи» через дистанційні  форми комунікації та ознайомити педагогічних працівників з матеріалами що розміщені на сайті закладу освіти у розділі «Бібліотека»
 4. Практичному психологу Мартинюк М. І
  1. контролювати виконання учнями завдань вдома на відповідальності батьків;
  2. здійснювати зворотній зв'язок між усіма учасниками освітнього процесу в телефонному та онлайн-режимі;
  3. проводити просвітницьку роботу з учнями та їх батьками щодо заходів для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та особистої гігієни.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора