A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Косівський ліцей №1 імені Ярослава Мудрого Косівської районної ради Івано-Франківської області

Демократична школа

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

06 квітня 2020 року о 13.00.годині відбудеться відеозустріч з тренерами п'ятої хвилі програми "Демократична школа". Тема зустрічі обговорення Посібників Ради Європи.(завдання №1)

 Дистанційне завданя  №1

Пропонуємо ознайомитись з Посібниками Ради Європи. В цих посібниках можна знайти інформацію, поради і приклади вправ для формування громадянських компетентностей і розвитку культури демократії в школах.

 Дистанційне Завдання №2

Пропонуємо вашому педагогічному колективу, адміністрації ознайомитися з двома новими документами, які впливають на те, як функціонуватиме українська школа:

    1. “Критерії, індикатори оцінювання освітніх і управлінських процесів закладу освіти та внутрішньої системи забезпечення якості освіти” (Абетка директора, с. 204-218, а також - Анкета для педагогічних працівників, с. 225-228, Форма спостереження за навчальним заняттям, с. 235-244) 
    2. Закон України Про повну загальну середню освіту (особливо Розділи І, ІІI, IV, V)

 

 

Демократичне врядування у школах

Більш  детальну інформацію можна переглянути  за посиланням https://www.schools-for-democracy.org/biblioteka/posibnyky-rady-yevropy-z-osvity-dlia-demokratychnoho-hromadianstva-i-prav-liudyny/demokratichne-vryaduvannya-v-shkolakh

16:58 19.03.2020

Дистанційна робота!

У зв'язку з наказом МОН № 406 від 16 березня 2020 року “Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19” та його положенням “запровадження гнучкого (дистанційного) режиму роботи працівників закладів освіти відповідно до Методичних рекомендацій щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 04 жовтня 2006 року № 359”, Програма “Демократична школа” пропонує Вашим педагогічним колективам виконати два дистанційні завдання: 1) ознайомитись з новими документами, які регулюють роботу шкіл; та 2) опрацювати посібники Ради Європи, у яких можна знайти інформацію, поради і приклади вправ для формування громадянських компетентностей і розвитку культури демократії в школах. Черговість виконання цих завдань залежить від вибору вашої школи. Прохання контактувати з Вашими тренерами щодо технічних та змістових запитань, а також щодо узгодження часу для проведення онлайнових зустрічей Ваших педагогічних колективів. Просимо розповсюдити це завдання серед вчителів Вашої школи через зручні для них канали (електронна пошта, вайбер-група, оголошення на сторінці школи, тощо).

16:56 19.03.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора